Kırşehir Belediyesi tarafından 26 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında 30 adet geri dönüşüm malzemesi getirenlere, 8-10 Mayıs tarihleri arasında Park ve Bahçeler Müdürlüğü kampus alanında fide hediye edileceğinin duyurulmasının ardından vatandaşlar akın akın Cacabey Meydanı'na geri dönüşüm malzemelerini getirmeye devam ediyor.

Kırşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde, "Kırşehir’de 26 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında 30 adet geri dönüşüm malzemesi (cam, plastik, metal) getiren hemşehrilerimize, 8-10 Mayıs tarihleri arasında Park ve Bahçeler Müdürlüğü kampus alanında fidelerini hediye edilecek. Fide almak isteyen hemşehrilerimiz geri dönüşüm malzemelerini Kırşehir Belediyesi’nin Cacabey Meydanı’nda kurduğu Atık Toplama Noktasına belge karşılığında teslim edebilecekler" şeklinde yapılan duyurunun ardından vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Kırşehir Belediyesi, daha önceki yıllarda da olduğu gibi, yapmış olduğu kampanya ve sosyal sorumluluk projeleriyle farkındalık yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Cacabey Meydanı’nda fide dağıtımı gerçekleştiren Kırşehir Belediyesi, bu yıl da sosyal sorumluluk projesi dahilinde yine fide dağıtacak.

Visa ve Mastercard, ATM ücreti davasında uzlaşmak için 197,5 milyon dolar ödeyecek Visa ve Mastercard, ATM ücreti davasında uzlaşmak için 197,5 milyon dolar ödeyecek

Bu kapsamda Kırşehir'de vatandaşlar geri dönüşüm malzemesinin toplandığı Cacabey Meydanı'na atıklarını getirerek 8-10 Mayıs tarihinde alacakları fideler için isimlerini yazdırıyorlar.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ise konuyla ilgili olarak "Kampanyamıza katılımlar yoğun bir şekilde devam ediyor. Hem farkındalık yaratıyor, hem de geri dönüşüme katkı sağlıyoruz. Katkı sunan hemşehrilerime teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker