Su faturasını ödeyemeyen vatandaşlara, dileyen katkıda bulunabiliyor

 BELEDİYE’NİN ASKIDA FATURA KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

 Kırşehir Belediyesi’nin “Askıda Fatura” Dayanışma Kampanyası adıyla ekonomik olarak zor günler geçiren ve su faturasını ödemekte güçlük çeken vatandaşlarımız için başlatmış olduğu kampanya devam ediyor.

Kuaför ve berberlerde bayram yoğunluğu… Kuaför ve berberlerde bayram yoğunluğu…

Kırşehir’de sosyal belediyecilik yönetimiyle halkın sorunlarını çözmek için birçok projeyi hayata geçiren Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu desteklerden dolayı Kırşehir halkına teşekkür etti.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören ve Ramazan ayında da devam eden “Askıda Fatura Kampanyası” ile ilgili açıklamada şunlar ifade edildi:

“Bilindiği üzere Kırşehir Belediyesi olarak “Askıda Fatura” adıyla bir kampanya başlatarak ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü görevi gören bir uygulamayı hayata geçirmiştik. Askıda Fatura kampanyamız ile isteyen hayırsever hemşehrilerimiz su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi ailelerimizin su faturasını ödeyebiliyorlar. İçerisinde bulunduğumuz Ramazan ayı itibarı ile de hayırsever hemşehrilerimizi ve kurumlarımızı “veren elin alan eli görmediği” bu dayanışma kampanyamıza katılmaya davet ediyor, kampanyaya duyarlı olup dayanışma örneği sergileyen tüm hemşehrilerimize de teşekkür ediyorum.”

Belediyenin www.kirsehir.bel.tr adresinden “Askıda Fatura” sekmesine giriş yaparak kampanyaya katılım sağlanabiliyor. Buraya yapılacak bağışlarla maddi durumu iyi olmadığı için su faturasını ödeyemeyenlerin borçları ödenerek siliniyor. (HABER MERKEZİ)

Editör: Ayhan Ceylan