Kırşehir Belediyesi, daha önce başlatmış olduğu “Güle Güle Git Askerim, Çantan Bizden” uygulamasıyla askere gidecek olan Mehmetçiklerimize Asker Çantası vermeye devam ediyor.

Eczacı, tabip, diş hekimi için 2024 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası ilanına çıkıldı Eczacı, tabip, diş hekimi için 2024 yılı ilk defa ve yeniden atama kurası ilanına çıkıldı

Milli Savunma Bakanlığı Asker alma Genel Müdürlüğü tarafından askere gideceklerin askerlik yerlerinin belli olmasını takiben, Kırşehir Belediyesi de Vatani görevlerini yapacak olan Mehmetçiklerimize Asker Çantası hazırlıyor.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Hepimiz için Asker uğurlama en güzel ve en anlamlı olaylardan biridir. Biz de Kırşehir Belediyesi olarak Askere giden Mehmetçiklerimiz için daha önceden başlatmış olduğumuz Asker Çantası uygulamasına devam ediyoruz.

Bu vesileyle tüm Mehmetçiklerimize vatani görevlerinde başarı ve hayırlı tezkereler diliyorum.” dedi.

Vatani görevlerini yapacak olan Mehmetçiklerimizin Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’ne müracaat etmeleriyle birlikte kendilerine verilen Asker Çantası içerisinde ayakkabı süngeri, ayakkabı boyası, çorap, tıraş köpüğü, tırnak makası, çamaşır filesi, dolap kilidi, 10’lu çatal iğne, diş fırçası, diş macunu, iğne iplik seti ve cüzdan bulunuyor. (HABER MERKEZİ)