Emlak Vergisi 1. taksit  ödemeleri devam ediyor Emlak Vergisi 1. taksit ödemeleri devam ediyor

Kırşehir’de Emlak Vergisi’nde ödemeler sürüyor

 Belediye vezneleri öğle arası da açık…

 

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit Ödemeleri 1 Mayıs’ta başladı ve 30 Mayıs’ta sona erecek.

Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği, öğle arası dahil mesai saatleri içerisinde hizmet vermeye devam edecek. Ayrıca ödemeler www.kirsehir.bel.tr adresindeki "Online İşlemler" bölümünden de yapılabiliyor.

Emlak Vergisi’nin 1. taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona erecek olması nedeniyle Kırşehir Belediyesi Gelir Şefliği Vezneleri öğle araları da açık olacak. Bina, arazi ve arsalar için tahsil edilen ve servete dayalı olarak tahsil edilen Emlak Vergisinin birinci taksit ödemesi 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek.

Ödemenin son günü 31 Mayıs 2024 Cuma günü mesai bitimine kadar devam edecek olan ödemeler için Belediyemiz vezneleri öğle araları da açık olacak ve vatandaşlar veznelerde ödemelerini yapabilecekler.

Vatandaşların ayrıca, Kırşehir Belediyesi internet sitesinden (https://www.kirsehir.bel.tr/) girilmesi sureti ile site ana sayfasındaki Online İşlemler bölümünden, alınacak bir şifreden sonra belediyeye olan emlak vergisi ve diğer borçların tamamını ödeyebilecekleri bildirildi. (HABER MERKEZİ)