Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile hazırlanan Karma Resim Sergisi açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları ile kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile hazırlanan Karma Sergisi açılışında yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

“Kırşehir Belediyesi olarak, Kırşehir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle burada pek çok dalda kurslar açtık. Halkımız büyük ilgi gösterdi. ​Kırşehir'de yaşayan ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve çocuklar için kültürel, sanatsal ve sosyal gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla her kesime hitap eden Aile Yaşam Merkezimiz, bundan sonra da kurslarına hız kesmeden devam edecek. Bu serginin hazırlanmasında ve sunumunda emek sarf eden tüm kursiyerlerimizi, eğitmenlerimizi ve emeği geçen herkesi kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Aile Yaşam Merkezi'ndeki Karma Yılsonu Sergisi'nin açılışında yaptığı konuşmasında “Belediye Başkanımızın güzel ve yaratıcı uygulamaları örnek ve 17 bin kursiyer ile Belediyemizin yerel unsurlara verdiği önemi gösteriyor. Bir yerel yöneticinin nelere dokunduğunu göstermesi açısından bu durum çok önemli. Huzurlu ve mutlu bir şehir için Belediye Başkanımızın halkın gönlüne girdiğini biliyoruz.  Bu gönüllerin de 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerinde kendini hissettirdiği bekliyoruz.” dedi.

Bu arada Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz ortaklarından Sait Yanık’ın eşi Gönül Hicran Yanık’ın yağlı boya resmi de büyük ilgi gördü. Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve beraberindekiler Gönül Hicran Yanık’ın eserini inceleyerek, kendisini tebrik ettiler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’ın Kırşehir’den ayrılmasının ardından da Cacabey Meydanı'ndaki Millet İttifakı standı ziyaret edildi. (HABER: AYHAN CEYLAN)

Aile Yaşam Merkezi Yılsonu Konseri beğeni topladı… Aile Yaşam Merkezi Yılsonu Konseri beğeni topladı…

Editör: Çiğdem Sönmez