Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici,  Mucur’da iki dönem Belediye Başkanlığı yapan ve partisinden Mucur Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Ali Şahin’e destek vermek amacıyla Pazar Günü Mucur’a gelecek.

Yerel seçimlere ilişkin kesin aday  Listelerinde son gün yarın Yerel seçimlere ilişkin kesin aday Listelerinde son gün yarın

MHP'den Mucur'da 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan, 31 Mart seçimleri öncesi MHP'den Mucur Belediye Başkan Aday Adayı olan Ali Şahin, partisinin kendisini aday göstermeyip, Fatih Yıldırım'ı aday olarak göstermesi üzerine Büyük Birlik Partisi'nden Mucur Belediye Başkanlığı'na aday olmuştu.

Kendisini BBP’den aday gösteren Genel Başkan Mustafa Destici’ye teşekkür eden ve Mucur’a davet eden Ali Şahin, “Sayın Genel Başkanımız Mustafa Destici Pazar günü saat 13.30’da Mucur’a gelecek ve seçim büromuzun açılışına onur verecektir. Bütün Mucur halkını seçim büromuzun açılışına davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

BBP Genel Başkanı Destici'nin de katılacağı 11 Şubat Pazar günü saat 13.30'da yeni pazar yerinde gerçekleşecek olan aday tanıtımı ve seçim bürosu açılışına yoğun bir katılımın olması bekleniyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)