Kırşehir’in Huzuru Asayiş ve Güvenlik Değerlendirme Bilgilendirme Toplantısı, Vali H.Mete Buhara başkanlığında İl Jandarma Komutanı J. Alb. Sadık Gülecen ve İl Emniyet Müdürü Erdoğan Kartal’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

Asayiş ve Güvenlik Değerlendirmelerinin, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın talimatları doğrultusunda her ay düzenli olarak yapıldığını belirten Vali H.Mete Buhara, “Bilindiği gibi, İçişleri Bakanımız öncülüğünde ülkemiz genelinde olduğu gibi ilimizde de suç ve suçlularla kapsamlı bir şekilde mücadele sürdürülmektedir. Asayiş ve güvenlik yönünden huzurlu bir kent olan Kırşehir’de Türkiye’nin Huzuru sloganıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda, ilimizin huzuru için yürütülen çalışma ve faaliyetleri basın mensuplarımızla paylaşıyoruz” dedi.

Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye  hazırlanan öğrencilere büyük destek Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan öğrencilere büyük destek

1.052 Emniyet ve 855 Jandarma personelinin görev yaptığı Kırşehir'de emniyet ve jandarmanın yaptığı çalışmalar değerlendirildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)