AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan:

“Bayram, bizlere barış,

huzur ve mutluluk getirsin”

 

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yayınladığı mesajında Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Milletvekili Erkan, “Sizleri en samimi duygularımla selamlıyorum. Bizleri mübarek Ramazan Bayramı’na ulaştıran Rabbime hamd’ü-senalar olsun. Hepinizin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

“MİLLET VE ÜMMET OLARAK ÇOK ZOR TECRÜBELER ATLATTIK”

Millet ve ümmet olarak çok zor süreçlerden geçildiğini söyleyen Milletvekili Erkan, “Millet ve ümmetçe geçtiğimiz günlerde çok zor tecrübeler atlattık.  Bu Ramazan Bayramı’nın başta ülkemiz ve milletimiz olmak üzere bütün İslam âlemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Bayramlar, milli birlik beraberliğimizi pekiştirdiğimiz ve kardeşliğimizi perçinlediğimiz müstesna günlerdir. Rabbim bu günlerde dargınların, küskünlerin ve kırgınların barışmasını, hepimizin gönüllerini bir nebze ferahlatmasını nasip etsin.Mevla’dan, içinde bulunduğumuz mübarek günler hürmetine, Kırşehir’imize bolluk, bereket, iyilik ve güzellik getirmesini ve ufkunu aydınlatmasını niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

“CANLARINIZI TEHLİKEYE ATMAKTAN KAÇININ”

Vatandaşların bayramda dikkatli olmaları gerektiğini söyleyen AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, “İnsan değer verdiği şeylere gözüyle bakar, yüreğiyle taşır.” demiş Neşet Ertaş. Bizler de Kırşehir’imizi böyle gördük, böyle taşıdık. Sizlere de böyle değer veriyoruz. Bu nedenle bayram dolayısıyla yola çıkacak sürücülerimizden, hem kendilerinin, hem de sevdiklerinin canlarını tehlikeye atmaktan kaçınmalarını ve trafik kurallarına riayet etmelerini istirham ediyorum” diye konuştu.

“SEVİNÇTEN ÇOK KORKU VE KEDERLE GEÇİYOR”

Ramazan Bayramı’nın her yerde coşku ve heyecan ile kutlanamadığını söyleyen Milletvekili Erkan, konuşmasını şöyle sürdürdü;

“Bugün maalesef, Ramazan Bayramı her yerde coşku ve heyecan ile kutlanmıyor. 6 Şubat depremlerinde yakınlarını ve ailelerini kaybeden depremzedeler için Ramazan Bayramı  buruk geçiyor. Gazze’de, Kudüs’de, Filistin’de İsrail zulmüne karşı hayatlarını savunmak mecburiyetinde kalan Müslüman kardeşlerimiz için Ramazan Bayramı heyecan ve sevinçten çok kurku ve kederle geçiyor.Gerek depremzede yurttaşlarımız ve gerekse de Filistinli kardeşlerimizi dualarımızdan eksik etmeyelim. Allah mübarek Ramazan Bayramı’nın bizlere yaşattığı huşu ve ferah gönül sevincini, depremzede kardeşlerimize ve Filistinli dostlarımıza da yaşatsın inşallah.

Belediye’nin ücretsiz fide dağıtması satıcıları etkiledi Belediye’nin ücretsiz fide dağıtması satıcıları etkiledi

Bu vesile ile tekrar başta vatandaşlarımız olmak üzere, Kırşehirli hemşerilerimin, yurt dışında yaşayan kardeşlerimin, soydaşlarımın ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.”  (HABER MERKEZİ)

Editör: Cemre Bayram