CHP’den 22. Dönem Kırşehir Milletvekilliği yapan hemşehrimiz Hüseyin Bayındır 11 yıldır eşiyle birlikte seçim çalışması yaptığı Mamak’ta CHP’den Belediye Başkanlığına aday gösterilmemesi Mamaklıları hayal kırıklığına uğrattı.

Kırşehir Belediyesi, engelli araçlarının bakım ve onarımına devam ediyor Kırşehir Belediyesi, engelli araçlarının bakım ve onarımına devam ediyor

         Ankara’daki Kırşehirlilerin yoğun olduğu Mamak’ta Belediye Başkanlığına aday adayı olan ve iki dönemdir eşiyle birlikte 72 bin evde ziyaret ve toplantılar yapan Hüseyin Bayındır, CHP’den Mamak Belediye Başkanlığı’na ikinci defa da aday gösterilmedi.

         2109 seçimlerinde Adnan Demirci’nin aday gösterildiği ve kazanamadığı CHP’de bu kez de Veli Gündüz Şahin Parti Meclisi tarafından aday gösterildi.

11 yıldır gece-gündüz çalışan ve 24 seçimlerinde CHP’den Mamak Belediye Başkanlığı’na aday gösterilmesi halinde kazanması beklenen Hüseyin Bayındır’ın bu çabalarının gözardı edilerek aday gösterilmemesi Mamak’taki Kırşehirlileri üzerken, bazı partililerin Hüseyin Bayındır’a aday teklifinde bulunduğu, ancak Bayındır’ın bu teklife sıcak bakmadığı öğrenildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)