Yalı Çapkını 41. bölüm izle.. Yalı Çapkını 42. bölüm fragmanı.. Yalı Çapkını 41. bölüm izle.. Yalı Çapkını 42. bölüm fragmanı..

Cenk Çelik cinayetiyle ilgili sıkça araştırılan Baygaralar kimdir? Ramazan Baygara kimdir? Ramazan Baygara nereli ve kaç yaşında

Baygaralar Grubu Cenk Çelik cinayeti sonrası Adana'da düzenlenen operasyonda çökertildi. Çetenin 15 üyesi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Peki Baygaralar kimdir? Ramazan Baygara kimdir? Ramazan Baygara nereli ve kaç yaşında?

RAMAZAN BAYGARA KİMDİR?

Cenk Çelik cinayeti, 17 Eylül tarihinde İstanbul Ümraniye'de gerçekleşmiş ve bu olay sonrasında hastanede hayatını kaybeden Cenk Çelik'in ölümü, ülke gündemine oturmuştu. Şüpheli olarak gösterilen Özgür B'nin yakalanarak tutuklanmasının ardından gerçekler bir bir ortaya çıkmaya başladı.
Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamada, cinayetin arkasındaki organize yapıyı aydınlatmak amacıyla Adana'da düzenlenen operasyon sonucunda 20 kişinin gözaltına alındığı ve bunlardan 15'inin tutuklandığı belirtildi. İddialara göre, Ramazan Baygara'nın liderliğini yaptığı Baygaralar Grubu, cinayeti azmettiren ve organize eden örgüt olarak tespit edildi.
Kamuoyu, Ramazan Baygara'nın kimliği ve suç örgütüyle olan ilişkilerini merakla takip ederken, polis ve güvenlik birimleri de soruşturmayı titizlikle sürdürmekte. Öte yandan, bu olayın yansımaları toplumda büyük bir infial uyandırmış ve ülke genelinde suç örgütlerine yönelik daha sıkı önlemlerin alınması gerekliliği tartışılmaya başlandı. Cenk Çelik cinayetinin ardındaki gerçeklerin gün yüzüne çıkması, Türkiye'nin güvenlik ve hukuk alanında daha da hassas adımlar atacağı bir sürecin başlangıcını işaret ediyor. (HABER MERKEZİ)