Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemiz ve internet sitemiz ”Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, çalışan tüm gazetecilerin gününü kutladı.

 “Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner, gazetemiz ve internet sitesi çalışanlarıyla bir süre sohbet eden Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, gazetecilerin haberleriyle bulundukları ile hizmet etmeye gayret ettiklerini ifade etti.

Kırşehir Belediyesi, engelli araçlarının bakım ve onarımına devam ediyor Kırşehir Belediyesi, engelli araçlarının bakım ve onarımına devam ediyor

Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte basının dijitalleştiğini ve hızlı haberleşmenin arttığına dikkat çeken Başsavcı Aygün, görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için gece-gündüz çalışan tüm yazılı ve görsel basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, başarılar diledi.

“Kırşehir Çiğdem”in İmtiyaz Sahibi Salih Güner de böyle anlamlı bir günde kendilerini unutmayan Başsavcı Soner Aygün’e teşekkür etti. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)