Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Başpehlivan olan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi 4. sınıf öğrencisi Cengizhan Şimşek, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti.

GALİBİYET GÜNÜ OLSUN GALİBİYET GÜNÜ OLSUN

7 Aralık 2022 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ersan Kara da eşlik etti. 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Başpehlivan olan öğrencimiz Cengizhan Şimşek’i tebrik eden Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak sportif faaliyetlere ve milli sporculara her zaman destek verdiklerini söyledi.

Öğrencileri Cengizhan Şimşek’in başarısını Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin de başarısı olarak gördüğünü anlatan Rektör Karakaya, Güreş müsabakalarında öğrencimiz Cengizhan Şimşek’e başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, 661. Tarihi Kırkpınar

Yağlı Güreşlerinin Başpehlivanı öğrencileri Cengizhan Şimşek’e başarılarından dolayı

teşekkür belgesi ve hediye verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Cengizhan Şimşek, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ersan Kara ve beraberindekilere teşekkür etti.