Zeliha Dağ hayatını kaybetti Zeliha Dağ hayatını kaybetti

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve "Kırşehir Çiğdem"in Yönetim Kurulu Başkanı Sait Yanık, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

“Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi şahsında bizleri biz yapan tüm değerleri sabırla bizlere öğreten tüm emektar öğretmenlerimizi duayla, minnetle, saygıyla ve sevgiyle anıyoruz” diyen Başkan Sait Yanık, mesajında tüm öğretmenlerin gününü kutladı ve şunları ifade etti:

“Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır. 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun. Tarihin her döneminde öğretmenlerine en üstün değeri veren bir medeniyetin mensupları olarak bizler de bu mukaddes mesleğin saygınlığının korunması için gayret göstermeliyiz. Böyle önemli bir günde; yüzbinlerce ataması yapılmayan tüm öğretmenlerin de bu kutsal mesleklerine atanmaları dileğiyle başta Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin Kurucusu Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, tüm öğretmenlerimizin ve eğitim camiamızın öğretmenler gününü en kalbi duygularımla kutlar, başarılar ve mutluluklar dilerim.” (HABER: FAHRETTİN TOKER)