AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Seher Ünsal yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“30 Ağustos, esaret ve hürriyet arasında bir tercihe zorlandığında Türk Milleti’nin neleri başarabileceğinin, nelerden vazgeçebileceğinin en açık ispatı olmuştur.

Milletimiz, düşman boyunduruğu altında bir gün bile kalmaktansa, ölümü öldüren bir cesaretle şehadete yürümüş, istiklal ve istikbaline sahip çıkmıştır.

30 Ağustos Zaferi, milletimizin canından daha aziz bildiği vatan topraklarında bağımsız yaşama iradesinin tüm dünyaya ilanıdır.

İleri Yaşam Desteği  Eğitimi Sertifika Töreni İleri Yaşam Desteği Eğitimi Sertifika Töreni

Bu zafer, tarihe gömülmek istenen bir milletin, adeta küllerinden yeniden doğuşunun, kendisine yeni bir yol çizişinin ifadesidir.
Malazgirt’le başlayan Anadolu’yu kendimize vatan kılma mücadelemizin asla bitmeyeceğini, en zor dönemimizde, 7 düvele karşı verdiğimiz Çanakkale Savaşı ile ilan etmiştir.
Tarihteki tüm zaferlerimizin arkasında, gözlerini kırpmadan hayatını feda eden kahramanlarımızın cesaretleri vardır.
15 Temmuz hain FETÖ darbe giri
şiminde de gördük ki, milletimiz dün olduğu gibi bugün de istiklal ve istikbali için, canından aziz bildiği vatanı uğrunda aynı fedakârlık ve cesareti göstermeye hazırdır.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, “TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET” ilkesiyle Türkiye’nin 2023, 2053 VE 2071 hedeflerine ulaşması, ülkemiz ile birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön vermek için gece gündüz demeden çalışmaya devam etmekteyiz.
Bunun için ihtiyacımız olan tek şey, birliğimizi, beraberliğimizi, dayanışmamızı güçlendirmek, iç ve dış tüm düşmanların karşısına tek vücut olarak çıkmaktır.
30 Ağustos Zafer Bayramı 101. Yıl dönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. “ (HABER MERKEZİ)