Lig’te alt sıralarda kurtulma mücadelesi veren Kırşehirspor, Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacağı Nazilli Belediyespor maçına mutlak galibiyet parolası ile çıkacak.

         Takımın zor ve sıkıntılı bir süreçten geçtiğini, aldığı istenmeyen sonuçlarla herkesi üzdüğünü belirten Kırşehirspor Kulübü Başkanı Torun, Nazilli maçını kazanmaktan başka bir düşünceleri olmadığını ifade etti.

FUTSAL MAÇLARININ FİKSTÜRLERİ AÇIKLANDI FUTSAL MAÇLARININ FİKSTÜRLERİ AÇIKLANDI

Bütün taraftarları bu zorlu maçta 90 dakika centilmence destek vermeye davet eden Başkan Çağatay Torun, “Takımımızın bu yıl yaşadığı zor süreç tüm taraftarlarımızın malumudur. Ligde kalıcı olabilmek adına verdiğimiz büyük mücadelenin yine önemli ayaklarından biri olan Nazilli Belediyespor maçı bu hafta sonu kendi evimizde oynanacaktır. Geçen hafta çok iyi mücadele edip oyun ve mücadele anlamında umutlarımızı yeşerten, 10 kişi kalmasına rağmen mücadelesinden vazgeçmeyerek güçlü Ankaraspor'u elinden kaçıran takımımızın hafta sonu oynayacağı ve mutlak galibiyet parolası ile çıkacağı maçta tüm Kırşehirspor taraftarlarını takımımızı 90 dakika boyu pozitif desteğe davet ediyoruz. Gerçek taraftarın zor günlerde ortaya çıkacağı düşüncesi ile herkesin sonuna takımının yanında olmasını diliyor, tüm taraftarlarımızı stada bekliyoruz” ifadelerini kullandı. (HABER: SALİH HANÇER)