AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal yarın balayacak ve üç gün sürecek olan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm Kırşehirlilerin bayramını kutladı.

Başkan Seher Ünsal yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi,

“Sevgili Hemşehrilerim, sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik gibi pek çok güzelliği içerisinde barındıran mübarek Ramazan ayını hüzünle uğurlarken, sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm hemşehrilerimin, sevdikleriyle beraber, sağlık ve huzur içinde geçireceği nice güzel bayramlara erişmesini temenni ediyorum

Gelenek ve göreneklerimizin bütün güzellikleriyle yaşandığı bayram günleri; kimsesizlerin hatırlandığı, akraba ve yakınların buluştuğu, sevgi ve muhabbet hislerinin paylaşıldığı anlamlı günlerdir.

Ramazan Bayramı'nda büyüklerimizi ziyaret edip onları sevindirmeli, küçüklerimize de sevgi ve şefkatle yaklaşarak bayram coşkusunu birlikte yaşatmalıyız. Yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızla, ihtiyaç sahibi yardım bekleyen insanlarımızla bir araya gelmeli şehit ve gazi ailelerimizi de unutmayarak onlarla bayram neşesini ve coşkusunu paylaşmalıyız.

Yüce Allah’ın rahmet ve merhametiyle yeryüzünü kuşattığı bayram günlerinde başta Filistin ve Doğu Türkistan olmak üzere tüm mazlum coğrafyalarda zulüm altında yaşamlarını sürdürmeye çalışan mazlum milletlerin kurtuluşa ermesini temenni ediyorum.

Bayram nedeniyle şehir dışına çıkacak vatandaşlarımızdan da yolculukları esnasında trafik kurallarına uymalarını, uykusuz araç kullanmamalarını ve aşırı hızdan kaçınmalarını, mutlaka emniyet kemeri kullanımına özen göstermelerini istirham ediyorum. Lütfen bayram sevincimizin hüzne dönüşmesine izin vermeyelim.

Buradan bir de hatırlatma yapmak istiyorum. Bayramın 1. Günü saat 14:00’te İl Başkanlığı binamızda yapacağımız bayramlaşma programımıza tüm hemşehrilerimi davet ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile olması temenni ediyor, Rabbim’den hepimizi bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum. Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye  hazırlanan öğrencilere büyük destek Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan öğrencilere büyük destek