İyi Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış:

"İyi Parti olarak belediye seçimlerine kendi adayımızla gireceğiz"

İYİ Parti Kırşehir İl Teşkilatı yerel seçimler öncesi saha çalışmalarına devam ederken ana kademe temsilcileri son durum değerlendirmesi için Neşet Ertaş Kültür Merkezinde bir araya geldi.

2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere kendi adaylarıyla gideceklerini "Kötü gidişe dur demek için" söylemiyle net bir dille ifade eden İyi Parti Kırşehir Merkez İlçe Başkanı Zafer Satılmış, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Hacı Turan: "Ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum" Hacı Turan: "Ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum"

Başkan Satılmış yaptığı açıklamada; "İYİ Partimizin Kırşehir’deki saha çalışmaları ve değerlendirmeleri devam ediyor. Yaklaşan yerel seçimler öncesinde teşkilatımız üyeleri ile ana kademe temsilcilerinin katıldığı toplantımızı yaptık. Teşkilat Başkan Yardımcımız Alper Akdoğan, Aksaray Milletvekilimiz ve Bölge Teşkilat Koordinatörümüz Turan Yaldır, 7. Bölge Koordinatörümüz Mümin Günler’in katılımı ile Kırşehir ve ilçelerindeki çalışmalarımızı değerlendirdik. Türkiye Genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de kendi adayımızla seçime gireceğiz. Milli duruşa ve anlayışa sahip, kötü gidişe dur deyip değiştirmek isteyen herkesin desteğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)