CHP Kırşehir İl Başkanı İsa Şahin:

CHP Kırşehir'de adalet nöbetinde... CHP Kırşehir'de adalet nöbetinde...

CHP Kırşehir İl Başkanı İsa Şahin, 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Şahin yayınladığı mesajında; "Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 85. yıl dönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anmaktayız.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk, yalnızca kazandığı zaferler ve bize kazandırdığı eserlerle değil aynı zamanda engin düşünceleriyle ortaya koyduğu fikirlerle başta milletimiz olmak üzere tüm dünyaya ışık tutan bir liderdir.
Bizler de Devlet ve Millet olarak onun “En Büyük Eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere eserlerine sahip çıkıp; onun fikirleri ışığında el birliği ile çalışarak Ülkemizi daha ileri seviyelere getireceğiz.
Kurtuluş savaşımızın önderi, eşsiz kahraman Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin gönlünde daima yaşayacak, omuz omuza mücadele ettiği silah arkadaşları ve istiklal mücadelemizin kahraman şehit ve gazileri hiçbir zaman unutulmayacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 85. yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş aziz şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)