KOÇAK, KIRŞEHİR ÇİĞDEM’E KONUŞTU KOÇAK, KIRŞEHİR ÇİĞDEM’E KONUŞTU

Kırşehir Belediyespor Kadın Hentbol takımı Kulüp Başkanı Alper Kılıç, Kındam Spor Salonu’nda Gazetemizin Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu. Başkan Kılıç, sezona iyi başlamak ve taraftarlarının önünde galibiyete uzanan taraf olmak istediklerini belirtti.

Yeni sezona genç bir ekiple merhaba diyeceklerini belirten Kırşehir Belediyespor Kadın Hentbol takımı Başkanı Alper Kılıç sözlerine şu şekilde devam etti:

“Bizler bu sezon yep yeni bir ekiple yeni sezona başladık. Çalışmalarımız gayet verimli geçti. Çalışmalarımız doğrultusunda 2 önemli takımla hazırlık müsabakası oynadık. Lige hazırız. Hedefleri olan bir takımımız. Hedefimiz kesinlikle Play-Off oynamak. Son 2 sezondur Süper Ligi’n kıyısından dönüyoruz. Bu sezon oynadığımız oyunla ve aldığımız başarılı sonuçlarla hentbol camiasında adından söz ettiren bir takım olmak istiyoruz. Bizlere her türlü destek veren Kırşehir Belediye Başkanı ve takımımızın Onursal Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na çok teşekkür ederiz. Bu hafta yeni sezon başlıyor. İlk hafta, geçtiğimiz yıl bizim gibi Play-Off oynayan Elazığ SYSK takımını konuk edeceğiz. Elazığ takımına karşı sahada mücadele eden bir takım olup, galibiyete uzanan taraf olmak istiyoruz. Taraftarlarımız bizlerin yanında olsunlar ve 60 dakika boyunca desteklerini esirgemesinler. Maçımız Kındam’da bulunan spor Salonunda oynanacak. Karşılaşma saat 14.00’da başlayacak. Bu karşılaşma için bizlerde Kırşehir Belediyesi olarak araç kaldıracağız. Maça gelecek olan taraftarlarımız, Cacabey Meydanı’nda saat 13.00’dan itibaren araçlarımız Kındam’a hareket edecek. Sözlerimin başından da belirttiğim gibi inşallah galip gelen taraf biz oluruz”(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)