2024 yılı ‘Temsilci Genç’ başvuruları başladı… 2024 yılı ‘Temsilci Genç’ başvuruları başladı…

Kırşehirspor’un TFF, 2.Lig Beyaz Grup 27.haftasında Nazilli Belediyespor’u 1-0 yenerek ligdeki 5.galibiyetini aldı.
Profesyonel Disiplin Kurulu tarafından 75 gün hak mahrumiyeti alan Nazilli Belediyespor Kulübü Başkanı Şahin Kaya, Kırşehir’e gelerek maçı kale arkasında vinç kiralayarak maçı takip etti.
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren 4 takımdan biri olan Kırşehirspor ile Nazilli Belediyespor karşı karşıya geldi. 
Geçtiğimiz hafta PFKD tarafından hakemlere yönelik hakareti nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 75 gün hak mahrumiyeti cezası alan Nazilli Belediyespor Kulübü Başkanı Şahin Kaya bu önemli maçta takımını yalnız bırakmadı.
Kaya maçı tribünden izlememesine rağmen zorlu deplasmanda kafilede yer alırken, kendi imkanlarıyla vinç kiraladı ve karşılaşmayı 90 dakika boyunca kale arkasından takip etti.
Başkan Kaya, ceza süresi dolana kadar değişik çözümler üreteceğini ve takımı yalnız bırakmayacağını aktardı. 
Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Şahin Kaya açıklamasına şu şekilde devam etti: “Takım olarak zorlu Kırşehirspor deplasmanına gelerek bu önemli karşılaşma için kafilede yer aldık. Halimden memnunum, hiçbir sıkıntı yok. Vinci şahsi kiraladım, kendi bütçemle. Zaten yine kendi bütçemizle taraftarımızı da buraya getirdik. Vinci saatlik kiraladık, maç boyunca arkadaşlar burada bize maçı izlettirecekler. Kırşehir Emniyeti de sağ olsun çok ilgili davrandı. Sağ olsunlar, gerekli güvenlik önlemlerini alarak bu şekilde maçımızı izliyoruz. Bakacağız, bununla ilgili çözümler üreteceğiz ama takımı yalnız bırakmak yok. İç sahada da, deplasmanda da vinç olur, çatı olur elbet izleyecek bir yer buluruz" 
Öte yandan Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri de herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için gerekli önlemleri aldı.
(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)