Genel Merkezi Ankara’da bulunan ve yoğun faaliyetleri ile kendinden söz ettiren Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları Başkanlığı üye sayısını her geçen gün artırıyor.

Tuncay Polat’tan gazetemize ziyaret Tuncay Polat’tan gazetemize ziyaret

Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları Başkanı Kemal Burak Gökbulut ise yaptığı bilgilendirmede üye sayılarının her geçen gün arttığını, faaliyetlerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları Başkanı Kemal Burak Gökbulut’un konuyla ilgili yaptığı açıklamada;“Kırşehirliler Vakfı, Tuncay Tekay Başkanımızın Başkanlığı devralması sonrası kurumsallık ve işlevsellik açısından büyük bir ivme kazanmıştır. Bu kazanımlar neticesinde yeni yönetimle birlikte Gençlik Kollarımıza büyük bir destek sağlanmıştır. Buradan Kırşehirliler Vakfı Yönetimine desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Gençlik Kollarımız 260 Kırşehirli genç arkadaşımızdan oluşmaktadır. Mesleki gelişimlerini sağlamak adına 4 ana meslek grubumuzu oluşturduk. Meslek gruplarımıza ayrı ayrı etkinlikler ve konferanslar düzenleyerek sosyal ve kültürel yaşantılarına katkı sunuyoruz. Memleketimize hizmet etmek adına yakın zamanda ürettiğimiz projeleri tek tek arkadaşlarımızla açıklayacağız. Ankara’da ikamet eden genç arkadaşlarımızı Kırşehirliler Vakfımıza davet ediyoruz. Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları; Bürokrasi ve Siyasetteki önemli isimler ile gençleri buluşturarak gençlerin kendilerine rol/model arkadaşı belirlemesini sağlamaktadır.

Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları; sosyal sorumluluk projesi dahilinde barınak ziyareti gerçekleştirerek can dostlarımıza mama desteği sağlamış olup ayrıca fidan dikme etkinlikleri gerçekleştirmiştir.” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)