Pazar günü yapılan mahalli idareler seçimlerinde güven tazeleyerek CHP’den yeniden Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu bir yandan kutlamaları kabul ediyor, bir yandan da çarşı esnafını ziyaret ederek teşekkür ziyaretlerinde bulunuyor.

Koordinasyon Kurulu yarın toplanacak Koordinasyon Kurulu yarın toplanacak

         Seçimi kazandığının hemen ertesi günü, yani Pazartesi öğle saatlerinde çarşıya çıkan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na halkın yoğun ilgisi vardı. Makamında oturarak tebrikleri kabul etmek yerine çarşıya çıkarak halkla buluşmayı yeğleyen “halkın adamı” Başkan Ekicioğlu’na çoluk-çocuk, genç-yaşlı, kadın-erkek herkes büyük sevgi gösterisinde bulunuyor.

         Kendisine gösterilen ilgi ve sevgiye teşekkür eden Başkan Ekicioğlu, Yeni 3. Çarşı esnafından Ramazan Karabulut’u da işyerinde ziyaret etti. Burada halkın kendisine gösterdiği ilgi ve sevgi karşısında oldukça duygulanan Başkan Ekicioğlu, “Sizlerin sevgisi ve desteği bizim için her şeyden çok kıymetli. Şahsıma ikinci kez bu görevi layık gördüğünüz için sizlere minnettarım. İnşallah her şey çok daha güzel olacak” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)