4 isim genel başkanlığa aday oluyor 4 isim genel başkanlığa aday oluyor

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, beraberindeki heyet ile birlikte AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Arslan'ın seçim bürosunu ziyaret etti.
31 Mart mahalli idareler seçimlerine az bir süre kalmasının ardından belediye başkan adayları, il genel ve belediye meclis üye adayları saha çalışmalarını artırdı.
Adayların çalışmaları devam ederken Kırşehir'de seçim atmosferi de bir hayli centilmence geçiyor. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Milletvekili Metin İlhan, CHP İl Başkanı Baran Genç ve İl Genel Meclisi Adayı Yılmaz Zengin ile birlikte AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Arslan'ın seçim bürosunu ziyaret etti. Cacabey Meydanı Günday Kız öğrenci Yurdu altında bulunan Cumhur İttifakı seçim bürosunda partililerle sohbet eden Başkan Ekicioğlu, Cumhur İttifakı'nın partililerine çalışmalarında başarılar diledi.
ESNAFLARI BİRLİKTE GEZELİM TEKLİFİ
Aday isimlerinin netleştiğinin hemen ardından AK Parti'nin Belediye Başkan Adayı Osman Arslan, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile biraraya gelmiş ve ikili burada bir süre sohbet etmişti. Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, AK Parti Adayı Osman Arslan'a birlikte saha ziyareti teklifini götürmüştü.
(HABER: FAHRETTİN TOKER)