31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nde yeniden Kırşehir Belediye Başkanı seçilen ve Ramazan Bayramı öncesi mazbatasını alarak görevine kaldığı yerden devam eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

17 Nisan 2024 Çarşamba günü sırasıyla PETLAS Genel Müdürü Hakan Yalnız, yönetim kurulu üyeleri ve proje müdürleri ile birlikte Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Petrol İş Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Mehmet Doğan ve Yardımcısı Mesut Güdük iş yeri baş temsilcisi Mehmet Aydın ve temsilcilerle Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarı dilediler.

Hacıbektaş Belediye Başkanı seçilen Ali Kaim’de Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

Daha sonra, Kırşehir Şairler ve Yazarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Öcal ve üyeleri, Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası Başkanı Özdemir Beyhan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası Kırşehir Şubesi Başkanı Öner Bayık ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini sundular.(HABER MERKEZİ)

Şifa Orman vefat etti Şifa Orman vefat etti