5 yıldır Kırşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten ve partisi CHP tarafından ikinci kez aday gösterilen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, şehrimizdeki farklı kesimlerle ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu arada seçim çalışmaları çerçevesinde halka buluşmayı da sürdüren Başkan Ekicioğlu, 5 yıllık görev süresi içinde yaptıklarının ortada olduğunu, Kırşehir halkının kendisine ikinci kez bu görevi verdiği halde hizmetlerine kaldığı yerden devam edeceğini ifade etti.

Gittiği her yerde halkın büyük sevgi ve ilgisiyle karşılaşan Başkan Ekicioğlu, “Halkımızın şahsıma gösterdiği sevgi, duydukları güven ve destek bizim için çok kıymetli. Biz halkımız için buradayız. Halkımız ne derse o olur. Kırşehir’de diğer siyasi partilerden aday olan arkadaşlarımızla birlikte seviyeli bir seçim çalışması yürütüyoruz. İnşallah seçime kadar da bu şekilde devam eder. Biz işimize bakıyoruz. Borçla devraldığımız, muhalefetteki bir partinin Belediye Başkanı’nın bırakın hizmet yapmayı çalışanlarının maaşını bile ödeyemez dediği bir süreçte, Kırşehir Belediyesi’ni düzlüğe çıkarıp pek çok yatırım ve hizmeti getirdiğimizi halkımız çok iyi biliyor. Fazla söze gerek yok. Hemşehrilerimizin vereceği her türlü karar başımızın üstündedir” diye konuştu.

14 Şubat 2024 Çarşamba günü CHP İl Başkanı Baran Genç ile birlikte, Bizim Aile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin misafiri olan ve dernek yönetimi ve çocuklarla samimi bir ortamda sohbet eden Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir, Yozgat, Aksaray, Niğde ve Karaman İllerinde kurulu derneklerden Devlet korumasında bakım altında kalan çocuklar ile bakım sonrası gençlerin desteklenmesi için faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları bir araya geldi.

CHP İl Başkanı Genç’ten  Ramazan Bayramı mesajı CHP İl Başkanı Genç’ten Ramazan Bayramı mesajı

Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Federasyonu (YUDEF) çatısı altında birleşmesinden dolayı da Bizim Aile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kırşehir YURT-AY-DER Başkanı Bayram Koç’u kutlayan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, daha sonra ise Kırşehir Belediyesi Gençlik Merkezi BEGEM'de Halk Oyunları Dersi alan gençlerimize buluşarak gençlerle sohbet etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)