Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Genel Meclis Üyesi Yılmaz Zengin ile birlikte çiftçileri ziyaret etti.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Genel Meclis Üyesi Yılmaz Zengin ile birlikte dolu yağışından dolayı etkilenen bölgeleri gezerek çiftçilerle bir araya geldi. Başkan Ekicioğlu ve Zengin, çiftçilerin yaşadığı zarardan dolayı geçmiş olsun dileklerini ileterek mağduriyetlerinin giderilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını bildirdiler.

Kırşehir'de yasa dışı silah ticareti yaptıkları iddiasıyla 4 şüpheli yakalandı Kırşehir'de yasa dışı silah ticareti yaptıkları iddiasıyla 4 şüpheli yakalandı

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Genel Meclis Üyesi Yılmaz Zengin, dolu felaketinin yaşandığı bölgeleri ziyaret etmesinin ardından ise, "İl Genel Meclisi grup başkanımız Yılmaz Zengin ile birlikte, dün yaşanan dolu ve sel felaketinin ardından tarlaları zarar gören Irmak Bucağı Köylülerimizi ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk. Ekinleri zarar gören Çiftçilerimizin mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesi en büyük beklentimizdir" dedi.

Muhabir: FAHRETTİN TOKER