Maşa Deresini de modern bir görünüme kavuşturan Ekicioğlu:“Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz”

 

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir’in çöplüğe bürünmüş cadde ve sokaklarını güllüğe çeviriyor

5 yıllık görev süresi içinde Kırşehir’de yıllardır hiç hizmet görmeyen bölgelerden başlayarak yatırım ve hizmetler getirerek halkın gönlünde haklı bir yer edinen ve bu nedenle ikinci kez seçilen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir merkezde harabe bir görünümde olan bölgeleri de modernleştirmeye devam ediyor.         

 “Şehrimize kent kimliği kazandıracak olan, muhtelif yerlerdeki çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz” diyen ve yıllardır kaderine terk edildiği için çöplüğe bürünen cadde ve sokaklarına adeta güllüğe çeviren Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu,

Aşıkpaşa Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi Maşa Deresi bölgesindeki yol yapım çalışmalarını tamamlayarak modern bir görünüme kavuşturduklarını açıkladı.

Belediye ekiplerinin Cacabey Meydana arkasındaki Medrese Mahallesi ile Yağmur Oteli civarında başlattığı altyapı ve yenileme çalışmaları da hızla devam ediyor.

Kırşehir’de rastgele yerde kurban kesimine izin yok! Kırşehir’de rastgele yerde kurban kesimine izin yok!

Bu bölgelerdeki cadde ve sokaklarda yenileme, asfaltlama ve peyzaj çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Ekicioğlu, “Biz ne yapıyorsak halkımız için, hemşehrilerimiz için yapıyoruz. Altyapısıyla, üst yapısıyla Kırşehir’i modern ve yaşanılabilir bir kent yapmakta kararlıyız” ifadelerini kullandı.

Şehrimizin farklı alanlarında çalışmalarına hiç ara vermeden devam eden Kırşehir Belediyesi, cadde, sokak ve bulvarlarda yaptığı çalışmalarla da hemşehrilerimizin takdirini kazanıyor.

Belediye Başkanı Ekicioğlu; “Göreve geldiğimizde halkımıza verdiğimiz çoğu projeyi hayata geçirdik. Tüm mahallelerimizde, mahalle halkımızdan da aldığımız destekle ve ortak akılla yürüttüğümüz çalışmaları birer birer tamamlıyor ve hizmete sunuyoruz. Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisini hak ediyor ve biz de tüm Kırşehir Belediyesi ekibi olarak hem sahada hem de ilimizin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sunmaya devam ediyoruz. Amacımız tüm Kırşehir halkının bu şehirde rahat bir şekilde yaşamasını sağlamaktır. Şehrimize kent kimliği kazandıracak olan muhtelif yerlerdeki çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Modern şehir, modern yollara sahip olan şehirdir aynı zamanda. Şehrimizi güzelleştirmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Maşa Deresi yenilendi, Kırşehir'imize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Ekicioğlu, halen devam eden bölgelerdeki çalışmaları da kısa zamanda tamamlayacaklarını belirterek, Akbayır mevkiinde devam eden ve Üçgöz’e kadar devam eden yol çalışmalarının da kısa sürede hizmeti açacaklarını sözlerine ekledi. 

Editör: Çiğdem Sönmez