2 firari hükümlü yakalandı 2 firari hükümlü yakalandı

Göreve geldiği günden beri ortak akılla Kırşehir’in sorunlarını yerinde tespit ederek hemşehrileriyle birlikte çözüm üreten Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hafta sonu da hemşehrileriyle ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaya devam etti.

Belediye Başkanı Ekicioğlu hafta sonu, sırasıylaAnadolu Şehit Aileleri Derneği’ni Eğitim İş Kırşehir Şubesi’ni ziyaret ederek, başkan ve üyeleriyle görüş alış verişinde bulundu.

Daha sonra sırasıyla Bahçelievler Mahallesi, Kırşehir İşitme Engelliler Spor Kulübü ve Yabanlılar Derneği’ni ziyaret eden Başkan Selahattin Ekicioğlu bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalarla ilgili de bilgi verdi.

Pazar günü sezonun son karşılaşmasında, kendi sahamızda Samsun Hentbol Spor Kulübü'nü 39-33 mağlup ederek Play-Off'a yükselen Kırşehir Belediyesi GSK Kadın Hentbol Takımı oyuncuları, teknik heyeti ve yönetimle Ağalar Konağı'nda bir araya gelen Başkan Ekicioğlu, başarılarından dolayı tüm ekibi kutladı.

Cacabey Meydanı'nda çalışma yapan siyasi partilerin stantlarını da ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Ekicioğlu, hemşehrileriyle de görüş alış verişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, daha sonra Güneykent müstakillerde ve Kındam Mahallesi'ndeki hemşehrileriyle bir araya geldi. (HABER MERKEZİ)