2019 yılında Kırşehir Belediye Başkanı seçilen Selahattin Ekicioğlu, bugün düzenleyeceği bir toplantıyla hem 5 yıllık görev süresi içinde yaptıkları hizmetleri dile getirecek, hem de yeniden seçilmesi halinde yapacağı projeleri kamuoyuyla paylaşacak.

Türkiye geneli 8 bin, Kırşehir'e 26 kişi alınacak Türkiye geneli 8 bin, Kırşehir'e 26 kişi alınacak

         Bugün saat 17.00’de Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde başlayacak toplantıda Başkan Selahattin Ekicioğlu, Belediye’nin maddi durumunu ve projelerini anlatacak.

5 yıllık görev süresi içinde yaptığı ve hayata geçirdiği projeleri ve Belediye’nin son mali durumu hakkında da bilgiler verecek olan Başkan Ekicioğlu, 31 Mart seçimlerinde Kırşehir halkının yeniden görev vermesi halinde gerçekleştireceği yeni projelerini de bu toplantıda açıklayacak.

Toplantı öncesi “Kırşehir Çiğdem”e bir açıklama yapan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 5 yıllık projelerinin sunumunu da içeren tanıtın ve bilgilendirme toplantısına Kırşehir halkını davet etti ve “Kadirşinas Kırşehir halkına 5 yıllık görev sürem içinde hangi hizmetleri yaptığımız ortadadır. Onlara ne kadar çok hizmet etsek bizim için azdır. Hemşehrilerim oylarıyla ikinci kez bana görev ve yetki verirse, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz, Hayata geçireceğimiz tarihi projelerle Kırşehir’i her alanda yaşanılır bir kent haline getireceğiz” ifadelerini kullandı. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)