Ekicioğlu: “Kırşehir’i her alanda modernve yaşanılır bir kent haline getireceğiz”

 Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Petrol-İş Sendikası'nda PETLAS işçileriyle buluştu.

Kırşehir halkının istek, beklenti ve önerileri doğrultusunda Kırşehir’i ortak akılla yönetmeye devam ettiklerini ve bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 29 Şubat 2024 Perşembe günü Petrol-İş Sendikası'nda PETLAS işçileriyle buluştu.

Kırşehir'de 43 bin 298 öğrenci ders başı yaptı Kırşehir'de 43 bin 298 öğrenci ders başı yaptı

5 yıllık görev süresi içinde Belediye’nin her kuruşunu yerli yerince kullanarak Kırşehir halkına verdiği projeleri tek tek hayata geçirdiklerini belirten Başkan Ekicioğlu, “Biz fakir Kırşehir halkının parasını gereksiz yerlere harcamadık. Devraldığımız borçları öderken, seçimlerde halkımıza verdiğimiz projeleri de bir bir hayata geçirdik. İnşallah halkımız bizlere 31 Mart seçimlerinde bir kez daha yetki ve sorumluluk verirse Kırşehir’i her alanda modern ve yaşanılır bir kent haline getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Aynı gün akşam saatlerinde de Kırşehir Milletvekili Metin İlhan’la birlikte Mucur’a geçen Başkan Selahattin Ekicioğlu, Mucur Belediye Başkan Adayı Meryem Fıkırkoca’nın da bulunduğu toplantıda Mucurlu halkıyla buluştu.

Mucur’un içinde bulunduğu görüntülerin Mucur halkına yakışmadığını belirten Başkan Ekicioğlu, Meryem Fıkırkoca’nın kazanması halinde Kırşehir Belediyesi olarak her türlü desteği vererek, Mucur’u layık olduğu yere getirme sözünde bulundu.

Göreve geldiği günden beri saha ziyaretlerinde bulunarak esnafımızın, STK’ların, Sendika ve Derneklerin, Ahi Esnafının ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’in daha yaşanılır bir kent olması için birlikte hareket etmenin önemini vurguluyor. (HABER MERKEZİ)