KırşehirBelediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Milletvekili Metin İlhan ve CHP İl Başkanı Baran Genç ile birlikte Anneler Günü ve Hemşireler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Pazar günü önce Anneler Günü nedeniyle Ankara Caddesi ile Terme Caddesi’nde karşılaştığı hanımların Anneler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Annelerimizin bu anlamlı gününü kutluyoruz. Annelerimiz bizlerin baş tacıdır. Annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakârlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar bizim, yaşadıkları sürece öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır. Onların haklarını asla ödeyemeyiz” dedi ve annelerin gününü kutlayarak birer kırmızı karanfil verdi.

Şifa Orman vefat etti Şifa Orman vefat etti

Ardından Dünya Hemşireler Günü nedeniyle Milletvekili Metin İlhan ve CHP İl Başkanı Baran Genç ile birlikte, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giden Başkan Ekicioğlu, annelerin ve hemşirelerin günlerini kutladı. Ayrıca hastanede tedavi gören anneleri de ziyaret ederek, hem Anneler Gününü kutladı. Hem de geçmiş olsun dileklerini ileterek birer karanfil takdim etti. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)