KIRŞEHİR 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadele eden ve geçtiğimiz sezon zirvede yer alan Kaman temsilcisi Cevizspor’un yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek amacıyla seçmeleri tam gaz devam ediyor.

Cevizspor’un seçmelerine Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ziyaret etti.ç

Başkan Çolak Kaman Cevizspor’un alt yapı seçmelerini ziyaret ederek futbolcu adaylarıyla bir araya geldi.

Futbolculuk hayaline ulaşmak için seçmelere katılan gençleri ziyaret eden Belediye Necati  Çolak seçmeleri izlerken, bir süre gençlerle sohbet edip hayallerinin peşinden koşmaları ve çok çalışmaları konusunda tavsiye verdi.

“KAMAN’I SPORDA CANLANDIRACAĞIZ”

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ziyareti sırasında açıklamalarda bulundu.

Başkan Çolak yaptığı açıklamada, “Bizler Kaman’ı temsil eden Yeşil Kamanspor ve Cevizspor olmak üzere spor kulüplerimize desteklerimiz devam edecek. Amacımız Kamanlı gençleri bir arada tutmak ve onları kötü alışkanlıklar elde etmemelerini sağlamak. Bugün Kaman temsilcimiz Cevizspor’un alt yapı seçmelerini ziyaret ederek genç kardeşlerimizle birlikte olma fırsatı bulduk. Gençlerimizin her zaman yanında olacağız ve onların spor yapmaları için biz idareciler olarak gece-gündüz çalışacağız. Emeği geçen tüm teknik heyete ve takımın sorumlularına başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Futbol İl Temsilcisi Koçak:  “Amatör takımlarımız  gerçekten zor durumda” Futbol İl Temsilcisi Koçak: “Amatör takımlarımız gerçekten zor durumda”

(HABER: SALİH HANÇER)