CHP'nin Belediye Meclis Üye adayları açıklandı CHP'nin Belediye Meclis Üye adayları açıklandı

Kırşehir'in merkez beldesi Özbağ'da MHP'nin yeniden Belediye Başkan Adayı olarak belirlediği mevcut Belediye Başkanı Rasim Arazay, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı.
MHP'nin Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay'ın yeniden adaylığı, geçtiğimiz günlerde MHP Genel Merkezi tarafından açıklanmayan diğer beldelerle birlikte açıklanmıştı.
Yoğun bir ilgi ile karşılaşan Başkan Arazay, sosyal medyada kendisini destekleyenlere, teşkilatına ve Özbağ halkına teşekkür ederek bir mesaj yayınladı.
Başkan Arazay yayınladığı mesajında; "Yapacak çok işimiz var. Özbağımızı inşallah hep birlikte el ele vererek çalışarak kalkındırıp şirin kasabamıza yakışan hizmetlere devam edeceğiz. Başta Genel Başkanım Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere genel başkan yardımcılarıma, İl Başkanım sayın Arif Kılıç, Merkez İlçe Başkanım sayın Yasin Berktaş ile tüm ilçe ve belde teşkilatlarıma, kadın kolları başkan ve yönetimine, ocak başkanımıza en güzeli de şirin Özbağımın güzel insanlarına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)