31 Mart mahalli idareler seçimleri kapsamında Türkiye'de olduğu gibi Kırşehir'de de seçim heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. 

Patent başvurularında bu yıl geçerli olacak ücretler belirlendi Patent başvurularında bu yıl geçerli olacak ücretler belirlendi

Cumhur İttifakı Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan, Yunus Emre Ortaokulu'nda 1198 No'lu sandıkta oyunu kullanırken, CHP'nin Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu ise oy kullanma işlemini eşiyle birlikte gerçekleştirdi. İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz ise vatandaşlık görevini yerine getirdi.

Osman Arslan kullandığı oyun ardından, "Bismillah diyerek güzel ilimiz Kırşehir için Merkez Yunus Emre Ortaokulu'nda 1198 nolu sandıkta oyumuzu kullandık. Tüm hemşehrilerimizi de bu demokrasi şölenine katılmak üzere oy kullanmaya davet ediyor, seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Selahattin Ekicioğlu ise, "İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayını da dikkate alarak, geç saatlerde yoğunluk yaşanmaması için vatandaşlık görevimiz ve sorumluluğumuz gereği oyumuzu kullandık. Sevgili hemşehrilerimin de bunu dikkate alarak oylarını kullanmalarını temenni eder, seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim" diye konuştu. 

İYİ Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Ufuk Cengiz ise, "Güzel Kırşehirimize hayırlı uğurlu olsun" dedi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)