Bozkırın Ağustos Böceği: Neşet Ertaş Bozkırın Ağustos Böceği: Neşet Ertaş

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı ve gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in ortağı Sait Yanık, 16-19 Haziran tarihlerinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Yanık, yayınladığı mesajında meslektaşlarının ve Kırşehir halkının Kurban Bayramı'nı kutladı.
Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık yayınladığı mesajında; "Ülkemiz ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi duyguların çağladığı, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban bayramını hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, toplumsal barışın, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kırşehirli hemşerilerimin, meslektaşlarımın Kurban Bayramını en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diler, selam ve saygılarımı sunarım" ifadelerini kullandı. 

Muhabir: FAHRETTİN TOKER