U16 GENÇLER Ligi’nde oynanan Kırşehirspor, Mucurgücüspor futbol müsabakası sahalarda benzerine az rastlanır bir duruma sahne oldu.

Mucurgücüspor’da forma giyen Eren Çelik, babası Hacı Ahmet Çelik’in Antrenör olduğu Kırşehirspor’a karşı oynadı. Baba ile oğlunun karşı karşıya geldiği maçta çok heyecanlı dakikalar yaşandı.

Bağbaşı tesislerinde oynanan karşılaşmada Kırşehirspor güçlü rakibi Mucurgücüspor’u 4-1 yenerek, U16 Gençler Ligi’nde sezonun bitmesine 2 hafta kala şampiyon olmayı garantiledi.

Oynadığı maçların tamamını kazanan Kırşehirspor U-16 takımı maç sonu büyük sevinç yaşadı.

“SAHADA RAKİP, EVDE BABA OĞUL”

Kırşehirspor ile Mucurgücüspor arasında U16 Gençler Ligi’nde oynanan maçta renkli görüntüler yaşandı. Renkleri ayrı olsa da gönülleri bir olan baba Hacı Ahmet Çelik ve oğlu Eren Çelik, Bağbaşı Sahada karşı karşıya geldi.

Yurdumspor, galibiyetle tanıştı: 3-2 Yurdumspor, galibiyetle tanıştı: 3-2

Kırşehirspor Antrenörü Hacı Ahmet Çelik, Mucurgücüspor’da oynayan Eren Çelik bir birlerine rakip oldular. Baba Hacı Ahmet Çelik’in takımı oğlunun oynadığı Mucurgücüspor 4-1 mağlup etti. Sahada rakip, evde baba oğul olan Çelik ailesi, futbol severler için güzel bir örnek oldu. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)