Bir günlük gelirini depremzedelere bağışladı  

Atom Sos Döner’den örnek davranış…

Ankara’da İYİ Parti’den aday adayı olan hemşehrilerimiz temayüle katılacak Ankara’da İYİ Parti’den aday adayı olan hemşehrilerimiz temayüle katılacak

Şehrimiz Yeni Üçüncü Çarşı’da faaliyet gösteren Atom Sos Döner sahibi Muhammed Çalışkan, bir günlük kazandığı gelirinin tamamını bugün depremzedelere bağışladı.

10 ilde yaşanan büyük deprem felaketinin büyük üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Atom Sos Döner İşletmecisi Muhammed Çalışkan, “Yüzyılın depremi hepimizi büyük üzüntüye sevk etti. Herkes kendi maddi gücüne göre çeşitli bağış ve yardımda bulunuyor. Kimisi yiyecek, kimisi giyecek, kimisi eşya yardımı yapıyoruz. Biz büyük bir milletiz. Biz de bugün işyerimizde kazandığımız tüm geliri depremzedelere bağışlama kararı aldı. İşyerimize gelerek yemek yiyerek depremzedelere katkıda bulunan bütün hemşehrilerimizeyürekten teşekkür ediyoruz. Depremde hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabırlar diliyorum. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Allah bir daha ülkemize ve milletimize böyle bir felaket yaşatmasın” dedi. (HABER: SALİH HANÇER)