Ankara Demirspor maçı önce yönetim maç biletine indirime gidiyor... 
Başkan Mustafa Bulut:

“Artık sahamızda puan kaybına tahammülümüz yok”

Cevizspor koptu geliyor: 8-1 Cevizspor koptu geliyor: 8-1

Kırşehir Belediyespor futbol takımımızın iç saha maçlarında daha fazla seyirci ve 12'nci adam vazifesini tam kapasite olarak yerine getirmesi amacıyla yeşil-beyazlı ekibimizin yönetimi zorlu Ankara Demirspor maçı öncesinde önemli bir karar alacak ve maç biletlerde büyük olasılıkla indirme gidecek.
Son haftalarda içeride ve dışarıda aldığı başarısız sonuçların ardından toplanan Kırşehir Belediyespor yönetim kurulu Teknik Direktör Hakkı Hocaoğlu ile yolları ayırma kararı alırken, takımı kaleci Antrenörü Sinan Özdoğan hazırlamaya başladı.
Yeşil-beyazlı ekibimizin Başkanı Mustafa Bulut, kötü gidişe son vermek için kan değişikliğine gitme kararı aldıklarını belirterek, taraftarları da bu süreçte takımlarına sahip çıkıp destek vermeye davet etti.
Kulüp olarak Ankara Demirspor maçında tüm taraftarları yanlarında görmek için bilet fiyatlarında indirime gitme kararı aldıklarını belirten Başkan Mustafa Bulut, “Artık kendi sahamızda puan kaybına tahammülümüz yok. Bu sezon oynadığımız 12 maçta 4 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 yenilgi ile 15 puan toplayıp 14. sırada yer alıyoruz. İnşallah en kısa sürede toparlanıp yeniden çıkışa geçip, puan cetvelinde yayıp olduğumuz yere gelmek istiyoruz. Bu zor günlere atlatabilmemiz için herkesin maddi ve manevi desteğini bekliyoruz. Yeşil-beyazlı ekibimizin taraftarları da her maçta takımlarına sahip çıkmalı. Haydi Kırşehirspor taraftarları Cumartesi Ahi Stadyumunu dolduralım takımımıza büyük bir destek verelim. Bu nedenle bütün taraftarlarımızı takımımızın ve yönetimimizin etrafında kenetlenmeye, birlik ve beraberlik içinde tek yumruk olmaya davet ediyorum” diye konuştu. 
Hakkı Hocaoğlu’ndan boşalan teknik direktörlük görevine getirmek istedikleri pek çok isimle görüşmeye başladıklarını da belirten Başkan Mustafa Bulut, “Takımımızdaki kötü gidişe dur demek için teknik heyette bir kan değişikliği yapacağız. Hiç kimse Kırşehir Belediyespor’dan büyük değildir. Biz takımımızın her türlü sorunlarını çözmek için çaba harcarken, onların başarısız olmasını da kabul edemeyiz. Yönetim kurulumuzla yaptığımız son toplantıda ortak bir noktada buluşarak Teknik Direktör Hakkı Hocaoğlu ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Şimdi yeni bir teknik direktör arayışına girdik. En kısa sürede takımımızın başına getireceğimiz hocamızla yeniden çıkışa geçerek ilk yarıyı layık olduğumuz yere getireceğiz inancındayız” diye konuştu.
 Lige play-off hedefiyle başladıklarını ve bugün bu konumdan uzak görünseler de bu hedefe ulaşmakta kararlı olduklarını belirten Başkan Bulut, gazetemize yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
“Sezon başında kimseye şampiyonluk vaad etmedik. Biz hedefimizi ilk beş arasında yer bularak play-off’a katılmak olarak belirlemiştik. Biz genç ve dinamik bir kadro kurduğumuzu ve play-off hedeflediğimizi açıklamıştık. Hala da bu sözümüzün arkasındayız. İnşallah teknik direktör değişikliği takımımıza olumlu yansıyacak ve bu kan değişikliği ile birlikte yeniden çıkışa geçeceğiz. İlk yarıyı en iyi yerde tamamlamak, aksayan ve eksik mevkilerine gerekli takviyeleri yaparak ligi hedefimiz olan play-off hattında bitirmekte kararlıyız. Şehrimizin ve takımımızın dinamiklerine en uygun teknik adamla yakın zamanda anlaşıp, takımımızın başına getireceğiz. Bu hafta sonu oynayacağımız Ankara Demirspor maçına takımımızı kaleci antrenörü hemşehrimiz Sinan Özdoğan Hoca hazırlayacaktır. Hedefimizden şaşmadığımızı ve bizi bu hedefe götürecek en doğru hoca ile kısa sürede anlaşma sağlayıp siz değerli Kırşehir Belediyespor sevdalılarına duyurulacaktır. Buradan bir kez daha taraftarlarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Onikinci adam olarak takımımıza ve bizlere bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerini bekliyoruz. Cumartesi günü Ahi Stadı’nda zorlu ve önemli bir kaça çıkacağız. Taraftarlarımızı stadı doldurarak 90 dakika centilmence destek vermelerini istiyoruz. İnşallah bu zorlu ve sıkıntılı süreci kısa sürede hep birlikte atlatırız. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım.”  (HABER: SALİH GÜNER)