Kırşehir'e Ankara'dan gelen Selcan Bahar Karabal (25), annesinin küçükken aldığı bisiklet sayesinde hayatının değiştiğini söyledi.

Neşet Ertaş Ulusal Dağ Bisikleti Kupası Yarışı için Ankara'dan Kırşehir'e gelen Selcan Bahar Karabal, 1 yıldır yarışlarda mücadele ettiğini, annesi sayesinde bu spora başladığını söyledi.

DURAN SEÇEN, KIRŞEHİR’E VEDA ETTİ DURAN SEÇEN, KIRŞEHİR’E VEDA ETTİ

İlk defa Kırşehir'e geldiğini söyleyen Karabal, "Kırşehir çok güzel ve yaşanılabilir bir memleket. İlk defa geliyorum ama hayran kaldım. 1 yıldır bu sporla uğraşıyorum. Neşet Ertaş'ın memleketinde yarışıyor olmak ayrı bir gurur benim için" diye konuştu.

Annesinin aldığı bisiklet sayesinde spora başladığını söyleyen Selcan Bahar Karabal (25) da “Kırşehir’e ilk defa geldim. Bu sporda 1 yıldır yarışıyorum. Benim için biraz zor olacak ama tecbüre açısından güzel olacak. Umarım başarılı ve sağlıklı bir şekilde bitiririm. Ailem beni her zaman destekliyor. Zaten ilk bisikletimi annem almıştı. O şekilde başladım bu spora. Benimle gurur duyduklarını düşünüyorum” dedi.  (HABER: FAHRETTİN TOKER)