Başkan Ekicioğlu’ndan Anneler Günü Mesajı

“Annelerimizin haklarını asla ödeyemeyiz”

 Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 14 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm annelerin gününü kutladı.

Annelerin karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile hepimizin başının tacı olduklarına dikkat çeken Başkan Ekicioğlu, yayınladığı mesajında şunları ifade etti:

“Anne sevgisi, insan yaşamının her evresinde var olan en anlamlı duygulardan birisidir. Onlar karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar. Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, sevgi, fedakârlık ve sabırlarını başka hiçbir değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır.

Kızkalesi'nde bayram tatilinde konaklama mekanları tam kapasite doluluğa ulaştı Kızkalesi'nde bayram tatilinde konaklama mekanları tam kapasite doluluğa ulaştı

“Annelerimiz sevgi dolu yürekleriyle, sağduyulu, bilgece tavır ve yaklaşımlarıyla bizleri büyüten, yol gösterenlerdir. Annelerimiz; bitmez, tükenmez bir sevginin, hoşgörünün, özverinin kaynağıdır. Onlar bizim, yaşadıkları sürece öğretmenimiz, yaşam desteğimiz, mutluluğumuzun kaynağı, kötü günlerimizde sığınağımızdır. Haklarını asla ödeyemeyeceğimiz; üzerimizdeki gerçek hak sahibi annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, tüm Annelerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.” (HABER MERKEZİ)

Editör: Çiğdem Sönmez