Şehrimizde anneler günü hazırlığı başladı

ANNELERİMİZİ UNUTMUYORUZ

Dalgıç polisleri Kızılırmak'ta o şahsı arıyor Dalgıç polisleri Kızılırmak'ta o şahsı arıyor

                Ülkemizde 1955 yılından bu yana her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü düzenlenen “Anneler Günü” 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak.

Kırşehir’de Anneler Günü dolayısıyla birçok hazırlıklar yaptı. Annelerine hediye alacak bireyler hediye arayışına başladı. Çiçekçilerden, sarraflara, parfümcülere ve konfeksiyonlara kadar her sektörde yoğunluk yaşanmaya başladı. 12 Mayıs Anneler Günü için indirim uygulayan bazı esnaflar yüzde 50’ye varan indirimler yaptı.

                Kırşehir'de annelerine canlı çiçek, teraryum, çiçek buketi gibi hediyeler almak isteyen vatandaşlar da çiçekçilerin yolunu tutuyor.

İlimiz faaliyet gösteren Karnaval Çiçekçilik sahibi Fatih Köksal, Anneler günü nedeniyle hazırlıklarını tamamladığını belirterek, "Anneler gününe sayılı günler kaldı. Müşterilerimizi geri çevirmemek adına çeşitli hediye alternatiflerini ve bolca mevsim çiçeklerini satışa sunduk. Buna ek olarak da Anneler Günü’ne özel indirimler yaptık. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin gününü kutluyorum." dedi. (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)