25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Kırşehirliler Gecesi düzenlenecek. Her yıl düzenlenen Uluslararası Anadolu  Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde Kırşehir rüzgarı esecek.

Bu akşam Ankara'da gerçekleşecek olan gecede resmen Kırşehir rüzgarı esecek. Ankara'da düzenlenecek olan 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde Sanatçı Uğur Işılak,  Kırşehir İl Kültür Müdürlüğü Abdallar Topluluğu, Kırşehir İl kültür Müdürlüğü'ne bağlı Cacabey Gençlik Merkezi Halk Oyunları ekibi sahne alacak.

Solunum yolu enfeksiyonu ile karıştırılan Eris varyantı uyarısı Solunum yolu enfeksiyonu ile karıştırılan Eris varyantı uyarısı

Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Kırşehirliler Gecesi'ne herkesi davet etti. Yaptıkları paylaşımda; "Kırşehirliler Gecesi'nde sanatçımız Uğur Işılak, Kırşehir İl Kültür Müdürlüğü Abdallar Topluluğu, Kırşehir İl kültür Müdürlüğü'ne bağlı Cacabey Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi'nin sahne alacağı geceye teşriflerini bekleriz" ifadelerine yer verildi. 

25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali, Türk Beyleri Kent Meydanı Piyade Mahallesi Ahi Evran Caddesi Etimesgut/Ankara'da gerçekleşecek. (HABER: FAHRETTİN  TOKER)