Kırşehirliler Vakfı Gençlik Kolları, heyecan dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ankara'da bulunan Kırşehirli Köy Dernekleri ve Vakıfları Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, spor tutkunlarını bir araya getirecek.

Antrenör eğitim programı tamamlandı Antrenör eğitim programı tamamlandı

Turnuvanın başlangıç düdüğü 18 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00'da çalacak ve ilk maçla birlikte resmen başlamış olacak. Maçlar, Keçiören'de bulunan Taha Akgül Spor Tesisleri'nde oynanacak. Tribünler ise seyirciler için aileleriyle birlikte keyifli anlar geçirebilecekleri bir ortam sunacak.

Kırşehirli Köy Dernekleri ve Vakıfları arasında dostluk ve rekabetin kıyasıya yaşanacağı turnuva, sporseverlerin heyecanla beklediği bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. Her bir maçın büyük bir heyecan ve rekabet içinde geçeceği turnuvada, sporun birleştirici gücü bir kez daha kendini gösterecek.

Katılımcılar ve seyirciler, unutulmaz anlar yaşamak ve sporda bir araya gelmenin keyfini doyasıya çıkarmak için 18 Mayıs Cumartesi günü saat 16.00'da Taha Akgül Spor Tesisleri'nde buluşacak. (HABER MERKEZİ)