Ankara'nın kalbinde, 11 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan "Anneler Günü Kermesi" için tüm hemşehrilerimizi ve Ankaralıları davet ediyoruz. Kırşehirliler Vakfı Kadın Kolları Başkanlığı'nca düzenlenecek etkinlik, Vakıf merkezinin çim bahçesinde yer alacak.

Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye  hazırlanan öğrencilere büyük destek Kırşehir Belediyesi’nden üniversiteye hazırlanan öğrencilere büyük destek

Anneler Günü Kermesi, 11 Mayıs 2024 Cumartesi günü saat 11:00 ile 19:00 arasında Aydınlıkevler Mahallesi, Derme Caddesi No:7'de Altındağ, Ankara'da gerçekleşecek. Renkli ve keyifli bir atmosferde geçecek olan etkinlikte, yöresel lezzetlerden el işlerine, hediyelik eşyalardan el sanatlarına kadar birçok ürün sunulacak.

Kırşehirliler Vakfı Kadın Kolları Başkanlığı, Anneler Günü'nü özel bir etkinlikle kutlayarak tüm hemşehrileri bu anlamlı günü birlikte geçirmeye davet ediyor. Etkinliğe katılan herkes, eğlenceli bir gün geçirecek ve birçok stanttan alışveriş yapabilme fırsatı bulacaklar. (HABER MERKEZİ)