17 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 19:00’da Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilen konserde Muhlis Berberoğlu, Taylan Özgür Ölmez, Onur Aymergen ve Fazıl Karagöz’den oluşan grup AnatolianSpaceship, birbirinden güzel şarkıları seslendirdi.

Belediye Başkan Selahattin Ekicioğlu; “Hepinizin bildiği üzere; Kırşehir Belediyesi olarak, tarih ve kültür şehri Kırşehir’in Anadolu’nun ortasında gerek hayata geçirdiği projelerle gerekse de kültür sanat alanındaki faaliyetleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Müziğin Başkenti olan şirin Kırşehir’imizde bu alanda yapılan tüm programlara da katkı sunmaya devam ediyoruz. Biz Kırşehir Belediyesi olarak, tarihsel ve kültürel mirasımızın kayıt altına alınıp, gelecek kuşaklarımıza özgün bir şekilde aktarılması gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda kültür sanat alanında yapılan faaliyetleri de önemsiyoruz. Kırşehir Belediyesi olarak, UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’na Müzik alanında dahil olan ilk şehir olmamızın sorumluluğuyla, taahhütlerimizi yerine getirerek yeni programları da hiç ara vermeden hayata geçiriyoruz.Muhlis Berberoğlu, Taylan Özgür Ölmez, Onur Aymergen ve Fazıl Karagöz’e bu güzel performansları için teşekkür ediyorum.” dedi. (HABER MERKEZİ)

EURO 2024, futbol dünyasının yanı sıra TV satışlarını da hareketlendirdi EURO 2024, futbol dünyasının yanı sıra TV satışlarını da hareketlendirdi