8 TAKIMLA oynanan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde bu hafta oynanacak 4 maçla 2.yarının 8.hafta karşılaşmalarının heyecanı yaşanacak. Sporseverleri yine birbirinden zorlu mücadeleler bekliyor.

28 Ekim 2023 tarihinde 8 takımın çift devreli lig usulüne göre oynanmaya başlanılan ve başladığı günden bu yana oldukça zevkli, çekişmeli ve özellikle zirve mücadelesi veren takımların nefes kesen karşılaşmalarına sahne olduğu Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezonun 2.yarısı bu hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla kaldığı yerden devam ediyor.

Ligin ilk yarısında heyecanlı ve zevkli maçlara sahne olan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2.yarı maçları bu hafta start alacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin açılış maçında, ligin ilk yarısında topladığı 13 puanla 3.sırada bitiren Çiçekdağı Belediyespor ile 6 puanla 6.sırada yer alan Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü saat 12.00’da başlayacak olan karşılaşma Boztepe İlçe Stadyumu’nda oynanacak.

Cumartesi günü, oynanacak olan 8.haftanın 2.karşılaşmasında ilk yarıyı 19 puanla lider olarak tamamlayan Yeşil Kamanspor, kendi sahasında ligin güçlü ekiplerinden olan Minik Kramponlar ile karşılaşacak. Kaman İlçe Stadyumu’ndaki zorlu 90 dakika saat 14.00’da başlayacak.

Basketbol 3x3’te Cacabey farkı… Basketbol 3x3’te Cacabey farkı…

Kırşehir 1.Amatör Kümede Pazar günü oynanacak olan 2 karşılaşmayla heyecan devam edecek.

Ligin 8.haftasının 3.karşılaşmasında Yeşil Kamanspor’un 2 puan gerisinde 17 puanla ilk yarıyı 2.sırada bitiren Yabanlıspor, Bağbaşı tesislerinde Kaman Cevizspor’la karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 12.00’da başlayacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 8.haftasının kapanış maçında ligde bir türlü istikrar yakalayamayan iki ekip 40 Şehirgücüspor ile Mucurgücüspor karşılaşacak. Bağbaşı tesislerinde bulunan sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)