Türk futbol takımlarının Avrupa macerası sona erdi Türk futbol takımlarının Avrupa macerası sona erdi

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilirken 11.Hafta oynanacak olan karşılaşmanın hakemleri açıklandı.

Kırşehir İl Hakem Kurulu Deniz Çalışkan Başkanlığı’nda toplanırken 11.Haftanın hakemleri belli oldu.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 11.haftasının açılış maçında saat 12.00’da ligde iddiası bulunmayan iki ekip Kırkent FK ile Mucurgücüspor Bağbaşı Sentetik sahasında karşı karşıya gelecek. Maçı Mustafa Sarısakal, Yusuf Mete Yücel ve Beytullah Karaca hakem triyosu yönetirken, Deniz Çalışkan ise gözlemci olarak maçtaki yerini alacak.

Cumartesi günü 11.haftada oynanacak olan günün 2.maçında Yeşil Kamanspor ile Kaman Cevizspor, Kaman İlçe Stadyumunda karşılaşırken maçı Osman Köksaldı yönetecek. Osman Köksaldı’nın maçtaki yardımcılıklarını Murat Yağlı, Berat Yağmur yaparken, gözlemci olaraktan da Mehmet Konar atandı.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü oynanacak olan 2 maçla devam edilirken, haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında Boztepe İlçe Stadyumu’nda Çiçekdağı Belediyespor ile Yabanlıspor karşılaşacak. Bu maçı Osman Köksaldı, Murat Yağlı ve İbrahim Durak hakem triyosu birlikte görev yaparken, Özgür Sağkal ise gözlemci olarak görev yapacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 11.haftasının kapanış maçında Minik Kramponlar ile 40 Şehirgücüspor karşılaşırken, maçı Berat Yağmur yönetecek. Berat Yağmur’un yardımcılıklarını ise Beytullah Karaca, Utku Zeki Böğrekçi yapacak. Bu maçın gözlemcisi olarakta Turgut Akbaş atandı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)