KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 10.haftada oynanacak olan 4 karşılaşmada görev yapacak hakem triyoları açıklandı.

Kırşehir İl Hakem Kurulu’ndan Deniz Çalışkan’ın başkanlığında yapılan toplantının ardından 10.haftada oynanacak olan maçları yönetecek hakemler belli oldu.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 10.haftasının açılış maçında Cumartesi günü saat 12.00’da oynanacak olan Minik Kramponlar, Yabanlıspor maçını Burhan Başpınar, Yusuf Mete Yüce, Beytullah Karaca hakem triyosu yönetirken, gözlemciliğini ise Mehmet Konar yapacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında ise Yeşil Kamanspor ile Çiçekdağı Belediyespor karşılaşacak. Maçı Murat Yağlı yönetirken, yardımcılıklarını ise İbrahim Durak, Emre Özdemir yapacak. Gözlemci olarak ta Halil Koyuncu atandı.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü 2 karşılaşma oynanacak. Pazar günü oynanacak olan günün ilk maçında saat 12.00’da Mucur İlçe Stadyumu’nda Mucurgücüspor ile Kaman Cevizspor karşı karşıya gelecek. Mucur, Kaman Cevizspor maçında Mustafa Sarısakal, Yusuf Mete Yücel, Emre Özdemir hakem triyosu birlikte yönetirken, maçın gözlemciliğini ise Rıfat Beyaz yapacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 10.haftasının kapanış maçında 40 Şehirgücüspor ile Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Maçı Mustafa Ay yönetirken, Mustafa Ay’ın yardımcılıklarını ise Beytullah Karaca, Utku Zeki Böğrekçi yapacak. Deniz Çalışkan ise maçta gözlemci olarak yerini alacak.

FUTSAL MAÇLARININ FİKSTÜRLERİ AÇIKLANDI FUTSAL MAÇLARININ FİKSTÜRLERİ AÇIKLANDI

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)