8 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2023-2024 sezonun 2.yarısı bu hafta oynanacak olan 4 karşılaşmayla başlayacak.

Ligin 8.haftasının oynanacağı Amatör Küme Futbol Ligi’nde oynanacak olan 4 karşılaşmanın hakemleri Kırşehir İl Hakem Kurulu’ndan açıklandı.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 8.haftasının açılış maçında Çiçekdağı Belediyespor ile Kırkent FK takımları Cumartesi günü Boztepe İlçe Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Mücadeleyi Beytullah Karaca, İbrahim Durak, Utku Zeki Böğreki hakem triyosu görev alırken, karşılaşmada gözlemci olarak Turgut Akbaş atandı.

Şehit Ramazan Karaca finalde: 2-1 Şehit Ramazan Karaca finalde: 2-1

8.haftanın 2.karşılaşmasında lider Yeşil Kamanspor kendi sahasında konuk edeceği Minik Kramponlar karşılaşmasını Murat Yağlı yönetecek. Tecrübeli hakemin yardımcılıklarını Yusuf Mete Yücel ile birlikte Berat Yağmur yaparken, Halil Koyuncu ise gözlemci olarak görev alacak.

Amatör Kümede Pazar günü oynanacak olan maçlarda lideri adım adım takip eden Yabanlıspor ile Kaman Cevizspor Bağbaşı tesislerinde karşı karşıya gelecek.

Yavbanlıspor-Kaman Cevizspor maçını Mustafa Sarısakal, Murat Yağlı ve Utku Zeki Böğrekçi hakem triyosu görev alırken, Deniz Çalışkan ise gözlemci olarak maçtaki yerini alacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 8.haftanın kapanış maçında 40 Şehirgücüspor ile Mucurgücüspor karşılaşırken, bu maçı Berat Yağmur yönetecek. Genç hakemin yardımcılıklarını ise Mustafa Sarısakal, İbrahim Durak yapacak. Rıfat Beyazıt ise gözlemci olacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)