Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi, U16 Gençler ve U18 Gençler Ligi’nde hafta sonu oynanacak olan maçların hakemleri açıklandı.

Kırşehir İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamada Kırşehir’de oynanacak olan 9 karşılaşmanın hakemleri belli oldu.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 10’uncu haftasının açılış maçında geçtiğimiz hafta evinde Gençlikspor’a kaybeden Yeşil KamanspordeplasmandaYedigülspor’la karşılaşacak. Yedigülspor-Yeşil Kamanspor maçını Abdurrahman Atabay yönetecek. Atabay’ın yardımcılıklarını Mustafa Tüter, İbrahim Durak yapacak. Mücadelenin gözlemciliğine ise Rıfat Beyazıt atandı.

10’uncu haftanın Cumartesi günü oynanacak olan bir diğer maçında ise şampiyonluk hedefleyen Yabanlıspor ile 40 Şehirgücüspor arasındaki maçta ise Orhan Mert Nuransoy, Emre Can Kolancı, Halit Taş hakem triyosu atandı. Mücadelenin gözlemciliğini ise Deniz Çalışkan yapacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde lider Kaman Cevizspor’un sahasında konuk edeceği Atakspor maçında düdük Beytullah Karaca’nın elinde olacak. Beytullah Karaca’nın maçtaki yardımcılıklarını Mehmet Can Uçaçan, Kaan Kahraman yaparken, karşılaşmanın gözlemciliğinde ise Turgut Akbaş görev alacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 10’uncu haftasının kapanış maçında sonucu merakla beklenen maçında şampiyonluk mücadelesi veren Gençlikspor ile son haftaların formda takımı Gençlikspor karşı karşıya gelecek. Bu önemli karşılaşmayı Murat Yağlı yönetecek. Murat Yağlı’nın zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını Mustafa Tüter, Berat Yağmur yaparken, Mehmet Konar ise karşılaşmanın gözlemcisi olarak görev yapacak.

U18 Gençler Ligi’nde ise haftanın hakemleri şu şekilde:

Mucurgücüspor-Çiçekdağı Belediyespor: Mustafa Sarısakal, M.CanUçaçan, Resul Abdiş

Yedigülspor-Atakspor: Murat Yağlı, Abdurrahman Atabay, Utku Zeki Böğrekci.

U16 Gençler Ligi’nde ise 8 haftada oynanacak olan 3 karşılaşmada görev yapacak hakemler şu şekilde:

Kırşehirspor-Atakspor: Beytullah Karaca, Emre Özdemir, Çağrı Kır.Mucurgücüspor-Minik Kramponlar: Mustafa Sarısakal, İbrahim Hayta, Çağrı Kır.Gençlikspor-40 Şehirgücüspor: Orhan Mert Nuransoy, Emre Can Kolancı, Emre Özdemir.(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)